Bidesenal

Sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışmaktayız. İlk hedef olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda her zaman sizlere en iyisini en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktayız. Daha konforlu bir yaşan için yapacağınız seçimde, aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırarak, huzur içinde geçireceğiniz vakitleri sizlere sunmaktayız. Yapacağınız seçimden sonra sizlere hem görünüm hem rahatlık açısında keyifli vakit geçirmek kalıyor.

Portföyümüz

Bir çok kategori altında sizlere hizmet veren firmamız, maddi ve manevi konular hakkında hep sizler için en iyisini düşünerek çalışmaktadır. Birbirinden farklı, şık ve sağlam tasarımları sizlerin beğenisine sunan firmamız, her bir ürün için kendi firma güvencesini sunmaktadır. Sizler için;

                Bahçe:

o   Bahçe bankları ve mobilyaları,

o   Bahçe için depo dolap ve sandıkları,

o   Bahçe oturma grupları, masa ve sandalyeler,

o   Bahçe salıncak ve hamakları,

o   Dekoratif ürün ve şemsiyeler,

o   Havuz ve mangallar,

o   Koruma örtüleri

o   Tenteler ve parti için yapılan çadırlar,

Banyo:

o   Banyo dolap ve rafları,

o   Çamaşır askılığı ve ütü masaları,

o   Banyo merdivenleri.

Hırdavat:

o   Tornavida setleri,

o   Matkap ve vidalama setleri,

o   Çim biçme makineleri,

o   Depo rafları,

Ayrıca ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılan ürünleri gibi sizler için hayatı kolaylaştırıcı ve güzel gösteren ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Tamamı ile garantili olan ürünlerimiz ulusal ve uluslararası tüm kalite standartlarına uyum sağlayan markalardan oluşmaktadır. Sizler için konforu sağlayacak daha birçok ürüne istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşabilir ve rahatça kullanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Ürün seçiminiz ile ilgili belirlediğiniz kriterlerin hepsine eksiksiz uyum sağlayarak çalışmaktayız. Tercih listenizin en başında ve ilk aklınıza gelip ziyaret edilen olmanın vermiş olduğu onur ve yüklemiş olduğu sorumluluk ile daha iyisini sunmak için çalışmaktayız. Ürün kalitemiz, uygun fiyatlarımız ve garanti şartlarımız hakkında istediğiniz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsini dilediğiniz zaman kontrol edebilirisiniz.

Ürünlerimiz hakkında istediğiniz zaman bilgi alabilir, bizden ya da başka yerde almış olduğunuz ürünler ile ilgili var olan sorununuzu kısa süre içinde çözebilirsiniz. Sizler ile bir adım daha ileri gitmek isteyen firmamız sizlerden gelen öneri ve görüşler ile çalışma şekline yön vererek, kendini geliştirip hizmet vermektedir. Sizlerin mutluluğu ve konforu için çalışan firmamızda, herhangi bir neden sonrasında memnun kalmadığınız ürün ya da işlem olması halinde ödemiş olduğunuz ücreti herhangi bir koşul aramadan sizlere iade etmektedir. Sunulan hizmet neticesinde memnun kalacağınızın garantisini veren firmamız, bütün sorumluluğu, her koşulda kendi üstüne almaktadır.

Sizlerle birlikte her zaman daha iyisine ve daha güzeline ulaşmak isteyen firmamızın tüm ürünleri kalitede isim yapmış, ilgili Bakanlıklardan onay alınarak sizlere sunulan ürünlerdir. Ürünlerimiz ile her şey daha basit ve daha da kolay olacak.